Красноград: міський портал

| RSS | Суббота, 23.09.2017, 02:08
Меню сайта

Реклама

Хто на сайті

Випадкова світлина

Міни-чат
Оголошення будуть видалятися з міні-чату!
Для розміщення оголошень користуйтеся
дошкою оголошень !


Наші посилання
Волчанск (Украина) - живописные места, достопримечательности, отдых на Печенежском водохранилище, новости
Главная » 2012 » Март » 17 » Красноградська РДА намагається зірвати референдум про відставку міського голови та міськради
17:14
Красноградська РДА намагається зірвати референдум про відставку міського голови та міськради

Призначені на 16 березня 2012 року збори громадян для початку процедури референдуму про відставку Красноградського міського голови та міської ради були зірвані Красноградською райдержадміністрацією. За годину до початку проведення зборів свободівцям стало відомо, що зібратися в приміщенні, яке було визначено для проведення зборів, неможливо. З боку керівництва Красноградської РДА було вчинено адміністративний вплив на керівництво місцевої райспоживспілки, яка внаслідок відмовила в наданні приміщення.

Ініціатива про проведення зборів із ініціювання місцевого референдуму про відставку Красноградського міського голови та міської ради була озвучена 05 березня 2012 року під час підприємницького пікету Красноградської міської ради. Тоді ж була визначена дата та місце проведення зборів.

Однак через страх місцевих князьків від біло-синьої орди, які на підконтрольних каналах увесь час поливають брудом українців, які борються за свої соціальні права, керівництво Красноградської райдержадміністрації через залякування керівництва райспоживспілки змусили останніх відмовити "свободівцям" в наданні приміщення.

На збори прибув голова Харківської обласної "Свободи" Ігор Швайка, який підкреслив: "Будь-яка дія, що її вчиняє ця антинародна біло-синя орда буде лише зміцнювати наші наміри змести цю банду з лиця української землі. Підняття плати за землю, яке стало для багатьох красноградських підприємців спонукою вийти на вулицю і розпочати організований спротив, є лише одним із елементів діяльності так званої влади, яка не працює на встановлення та реалізацію правил гри, у тому числі в господарській діяльності. Уся діяльність регіональної орди спрямована лише на одне: знищення малого і середнього бізнесу, який є основою для формування заможного українського середнього класу. Бо українська економіка в буквальному сенсі слова "тріщить по швах", і кожна дія, що її робить цей антинародний уряд та місцеві князьки – перерозподіляють бюджетні кошти на власні потреби, а увесь тягар соціальних виплат намагаються перекласти на плечі найменш захищених верств українців.

За словами очільника Красноградської міської "Свободи" Олександра Пересади, "кількість антинародних проектів районної влади проти за ці майже два тижні з моменту проведення останнього пікету збільшилася. Зокрема, в районному відділі освіти циркулює наполеглива думка оптимізувати мережу дитячих садочків. Але ми усі знаємо, що криється під словом "оптимізація". Це звичайне закриття мережі дошкільних закладів, яке буде спонукати молодих батьків утримуватися від народження дітей. І таким чином, знищувати українську націю, відкриваючи кордони для різнокольорових емігрантів".

Наступні збори з ініціювання місцевого референдуму про відставку красноградського міського голови та міської ради призначені ініціаторами на 01 квітня 2012 року.


Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"
Просмотров: 2208 | Добавил: Nomaster | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов           Copyright Nomaster © 2007-2017